Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 J.K.Rowlingová

Goto down 
+4
vika
Lexie_Malfoy
Nienna
Emm:)
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lexie_Malfoy

Lexie_Malfoy


Female
Poeet p?íspivku : 71
Age : 31
Localisation : Czech Republic XD
Registration date : 09. 07. 07

J.K.Rowlingová - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: J.K.Rowlingová   J.K.Rowlingová - Stránka 2 EmptyMon Jul 30, 2007 8:00 pm

Makiki napsal:
Gwen: joo, to jsem viděla nějaký kousky z toho dokumentu... to byla taková ta velká žlutá deska ne? a jak tam říkala, že je v tom celá poslední kapitola, nebo co.... ja byla tak napjatáá... kukito
Lexie: myslím polovi, že už jsem v takovém zoufalém rozpoložení, že už bych brala všeckoooooo cheeese
úplně? affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.potter.is-sparkling.org
Makiki
Admin
Makiki


Female
Poeet p?íspivku : 48
Age : 31
Localisation : CZ
Registration date : 18. 06. 07

J.K.Rowlingová - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: J.K.Rowlingová   J.K.Rowlingová - Stránka 2 EmptyTue Jul 31, 2007 1:17 pm

Lexie_Malfoy napsal:
Makiki napsal:
Gwen: joo, to jsem viděla nějaký kousky z toho dokumentu... to byla taková ta velká žlutá deska ne? a jak tam říkala, že je v tom celá poslední kapitola, nebo co.... ja byla tak napjatáá... kukito
Lexie: myslím polovi, že už jsem v takovém zoufalém rozpoložení, že už bych brala všeckoooooo cheeese
úplně? affraid
polovi vždycky narazí na detail, viď ty koumáku? Falling in love mno... tak třeba víš, jakému páru se absolutně vyhýbám, takže o tom by třeba podrobně psát nemusela, že... like piper ale tak... myslím, že bych dokázala toho i víc překousnout wink
Návrat nahoru Goto down
http://dreamy-magic.net
 
J.K.Rowlingová
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Choose your topic to talk =) :: Harry Potter-
Přejdi na: