Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Harry Potter and the Deathly Hallows

Goto down 
+5
vika
Nienna
Misqui
Lexie_Malfoy
Emm:)
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Koupíte si HP7 v originále?
Jasně!
Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_lcap38%Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Možná...
Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_lcap50%Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Ne,neumím anglicky...
Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_lcap0%Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne,škoda peněz...
Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_lcap12%Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Celkem hlasů : 8
 

AutorZpráva
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyWed Jul 11, 2007 10:41 pm

Emm:) napsal:
Top dívka mě naštvbala jak může něco takovýho napsat o HP Shocked Shocked

proboha co zas napsali Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Emm:)

Emm:)


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 32
Registration date : 09. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyWed Jul 11, 2007 11:36 pm

Napsali že Harry Potter v 7 umře a řekly to tka jsitěj akoby to věděly Rolling Eyes přitom ví úplný prd co v 7 bude bounce
Návrat nahoru Goto down
http://sweet-holly.ic.cz
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 10:26 am

ježišmarja to se může stát jen u nás No dyť to neví nikdo jak to dopadne tak jak by to mohla vedět nějaká Top Dívka Shocked
Návrat nahoru Goto down
vika

vika


Female
Poeet p?íspivku : 62
Age : 31
Localisation : slovakia
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 12:07 pm

to sa stava aj u nas. ja som sa tak smiala na magazine IN.. co za hovadiny tam pisu to som este nevidela
Návrat nahoru Goto down
http://www.emily-online.czweb.org
Lexie_Malfoy

Lexie_Malfoy


Female
Poeet p?íspivku : 71
Age : 31
Localisation : Czech Republic XD
Registration date : 09. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 1:24 pm

Lidičkyyyy! Už mi přišlo z knihkupectví, že si můžem objednat HP and the DH!!!! (sice v ájině ale přece) :study:ty si to v ajině koupíš?já si počkám na čeký překlad protože si to chci první přečíst česky lol! a navíc pro čechy HP 7 nekončí ty ještě stale čekají do vanoc Very Happy v tom máme výhodu flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.potter.is-sparkling.org
vika

vika


Female
Poeet p?íspivku : 62
Age : 31
Localisation : slovakia
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 1:51 pm

neviete kedy to dojde na slovensko?
Návrat nahoru Goto down
http://www.emily-online.czweb.org
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 2:19 pm

vika napsal:
to sa stava aj u nas. ja som sa tak smiala na magazine IN.. co za hovadiny tam pisu to som este nevidela

no právě je to všude, ale mně to strašně štve...jak můžou psát někde takové nesmyslyy, které ani nejsou pravda Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyThu Jul 12, 2007 2:22 pm

Lexie_Malfoy napsal:
Lidičkyyyy! Už mi přišlo z knihkupectví, že si můžem objednat HP and the DH!!!! (sice v ájině ale přece) :study:ty si to v ajině koupíš?já si počkám na čeký překlad protože si to chci první přečíst česky lol! a navíc pro čechy HP 7 nekončí ty ještě stale čekají do vanoc Very Happy v tom máme výhodu flower

no já si určitě počkám až do vánoc...sice je to dlouhá doba, ale číst anglicky to nebudu... už půl roku čtu hp5 v ajině a nemůžu se překousnout přes 4.kapitolu, takže by to ani nemělo smysl Laughing , jen se bojím že do té doby prosákne ven spoustu informací včetně toho kdo přežije a to nechci No
Návrat nahoru Goto down
Makiki
Admin
Makiki


Female
Poeet p?íspivku : 48
Age : 31
Localisation : CZ
Registration date : 18. 06. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyFri Jul 13, 2007 1:55 pm

ani já to v aj nechci, ptž já bych všemu nerozumněla a tak bych si to neužila tu knížku. v aj maximálně až potom, co to přečtu česky, jinak ne Basketball
Návrat nahoru Goto down
http://dreamy-magic.net
NICátko

NICátko


Female
Poeet p?íspivku : 36
Age : 31
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyFri Jul 13, 2007 6:26 pm

Já už to ani tak neprožívám .. Ale na knížku se fakt těším .. shy
Návrat nahoru Goto down
Gwen

Gwen


Female
Poeet p?íspivku : 25
Localisation : CZ ;)
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptySun Jul 15, 2007 8:06 pm

Já taky nechci, aby HP skončil Crying or Very sad .. ale docela mě potěšilo tohle: JKR na otázku, zda už HP definitivně skončí 7. dílem odpověděla: "Nikdy neříkej nikdy!" Razz . Vím, že předtím pokračování odmítala, ale tahle odpověd možná něco naznačuje!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://unspoken-things.ic.cz
NICátko

NICátko


Female
Poeet p?íspivku : 36
Age : 31
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptySun Jul 15, 2007 9:39 pm

Gwen napsal:
Já taky nechci, aby HP skončil Crying or Very sad .. ale docela mě potěšilo tohle: JKR na otázku, zda už HP definitivně skončí 7. dílem odpověděla: "Nikdy neříkej nikdy!" Razz . Vím, že předtím pokračování odmítala, ale tahle odpověd možná něco naznačuje!!! Very Happy

Mně přijde, že těch dílů už je fakt docela dost .. A má se končit v tom nejlepším Smile
Návrat nahoru Goto down
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyMon Jul 16, 2007 11:38 am

NICátko napsal:
Gwen napsal:
Já taky nechci, aby HP skončil Crying or Very sad .. ale docela mě potěšilo tohle: JKR na otázku, zda už HP definitivně skončí 7. dílem odpověděla: "Nikdy neříkej nikdy!" Razz . Vím, že předtím pokračování odmítala, ale tahle odpověd možná něco naznačuje!!! Very Happy

Mně přijde, že těch dílů už je fakt docela dost .. A má se končit v tom nejlepším Smile

no to je pravda, ale mohla by třeba pokračovat v osudech někoho jiného... nemusela by psát o Harrym, ale třeba napsat něco z ppohledu třeba Hagrida... to by bylo docela zajímavé thinking
Návrat nahoru Goto down
vika

vika


Female
Poeet p?íspivku : 62
Age : 31
Localisation : slovakia
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyMon Jul 16, 2007 11:40 am

jj to by bolo dobre
Návrat nahoru Goto down
http://www.emily-online.czweb.org
Gwen

Gwen


Female
Poeet p?íspivku : 25
Localisation : CZ ;)
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyMon Jul 16, 2007 7:02 pm

Mně už taky přijde že by mohla přestat psát hlavně o osudu Harryho, ale mohla by psát třeba o... třeba o tom Hagridovi Wink Mě to ale baví a přijde mi to vážně úžasná knížka!
Návrat nahoru Goto down
http://unspoken-things.ic.cz
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyMon Jul 16, 2007 8:06 pm

mě ta knížka taky přijde úžasná... JKR mě znovu naučiila číst, no a teď nevím co budu pak číst, protože mně nic jiné tak nezaujalo
Návrat nahoru Goto down
Gwen

Gwen


Female
Poeet p?íspivku : 25
Localisation : CZ ;)
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyMon Jul 16, 2007 9:36 pm

Misqui napsal:
mě ta knížka taky přijde úžasná... JKR mě znovu naučiila číst, no a teď nevím co budu pak číst, protože mně nic jiné tak nezaujalo
Přesně!! Já sem taky dřív moc načetla a i teď když chci číst sáhnu po HP, i když už znam celou první stránku HP 1 na zpamněť Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
http://unspoken-things.ic.cz
Makiki
Admin
Makiki


Female
Poeet p?íspivku : 48
Age : 31
Localisation : CZ
Registration date : 18. 06. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyTue Jul 17, 2007 10:56 am

Nevím jak bych to chtěla já, ale prostě bych chtěla, aby to bylo podrobnější... ten rozpis toho všeho co se děje... do více knížek třeba a tak, nebo ja fakt nevím... ale rozhodně chci, aby JKR napsala ještě nějaké jiné knížky taky Smile ikdyž, ona píše knížky pro děti, že? mohla by napsat i něco pro nás.... kukito ale toho hp se prostě nechci zbavit... klidně bych to četla i v důchodu jako.... langue lol
Návrat nahoru Goto down
http://dreamy-magic.net
Gwen

Gwen


Female
Poeet p?íspivku : 25
Localisation : CZ ;)
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyTue Jul 17, 2007 11:33 am

Nejakou doby pry uvazovala o tom, ze udela osmicku jako "Co sem zapomnela napsat nebo co se mi tam neveslo"... To by mohlo bejt fajn, ne? a mozna i lepsi nez "Co bude dal..." i kdyz ja nevim, proste chci aby to s HP neskoncilo a porad se neco delo Wink
Návrat nahoru Goto down
http://unspoken-things.ic.cz
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyTue Jul 17, 2007 1:10 pm

já taky nechci, aby to zkončilo...chci, aby stále byly nové a nové příběhy na které se budu těšit, nebo aspoň aby víc rozvědla to co se tam nevešlo
Návrat nahoru Goto down
Misqui

Misqui


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 34
Registration date : 10. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyWed Jul 18, 2007 8:11 pm

Deathly Hallows už koluje ofocené po internetě a já jsem právě měla co dělat, abych se přemohla a nepřečetla si na jedom odkazu jak to dopadne like piper teda já nechápu, kdo to mohl udělat me not
Návrat nahoru Goto down
Emm:)

Emm:)


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 32
Registration date : 09. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptySun Jul 22, 2007 2:33 pm

pro mě to ještě neskončilo pro mě to končí až v prosinci...Proto ted davam všem HP strankam na půl roku zbohem protože nehcci znát žádný spilery nci co se týká 7 crying bolí mě to protože HP miluju ale nemůžu ted HP ani vidět protože jakmile ho uvidím sem v pokušneí si přečíst ten českýý neoficáaní překlad HP7 zatím tam je 5 kapitol ale stejně nemůžu a ani nebudu to číst a proto opouštím tuto kategorii a budu chodit jen do vedlejších kategorii HP co jsou tu...Tady se totiž může kecat o 7 i co je v ní a to já vědě nechci tak až do prosince nebudu vstuplovat na všechny nazvy co mají nazev Harry Potter and the Deathly Hallows like piper Sem zvědavá jestli to vydržím Bravooo
Návrat nahoru Goto down
http://sweet-holly.ic.cz
NICátko

NICátko


Female
Poeet p?íspivku : 36
Age : 31
Registration date : 13. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptySat Aug 11, 2007 4:52 pm

Už to někdo přečetl na netuu?
Návrat nahoru Goto down
Makiki
Admin
Makiki


Female
Poeet p?íspivku : 48
Age : 31
Localisation : CZ
Registration date : 18. 06. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyWed Aug 15, 2007 11:56 pm

NICátko: nene, nečetla, čekám na Medka. Smile

hmm.. tak mi přišlo do hlavy, kdyby JKR napsala úplně novou řadu knih... ale tentokrát by to nebylo o Harrym, ale třeba o jeho synovi? Wink a nějaká nová zla a tak, prostě.. že by to bylo zase jakoby pokračování... no.. mě napadlo. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://dreamy-magic.net
Emm:)

Emm:)


Female
Poeet p?íspivku : 61
Age : 32
Registration date : 09. 07. 07

Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 EmptyTue Dec 11, 2007 1:29 am

podle mě by to už nebylo ono Mr. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://sweet-holly.ic.cz
Sponsored content





Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Harry Potter and the Deathly Hallows   Harry Potter and the Deathly Hallows - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Harry Potter and the Deathly Hallows
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Choose your topic to talk =) :: Harry Potter-
Přejdi na: