Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Rules, Moderators & Info about Forum. Prvně sem!

Goto down 
AutorZpráva
Makiki
Admin
Makiki


Female
Poeet p?íspivku : 48
Age : 31
Localisation : CZ
Registration date : 18. 06. 07

Rules, Moderators & Info about Forum. Prvně sem! Empty
PříspěvekPředmět: Rules, Moderators & Info about Forum. Prvně sem!   Rules, Moderators & Info about Forum. Prvně sem! EmptyMon Jun 18, 2007 8:46 pm

Rules/Pravidla:
1. Žádné vulgarismy, urážky a nadávky.
2. Zakázáno spamovat, dělat si reklamu tam, kam to nepatří. Reklamu si dělejte v The rest topics v kategorii Your websites, nebo v podpisu.
3. Snažte se vždy mluvit k tématu.

Pokud nebudete dodržovat hlavně bod 1., budu vás muset já, nebo moderátor smazat, či blokovat.

Informace:
Toto fórum se věnuje všemu co má něco společného se seriálem Charmed nebo s filmem Harry Potter. Jsou na to kategorie, ostatní kategorie se věnují zase něčemu malinko jinému. Byla bych ráda, že když už se zaregistrujete, abyste se snažili zapojovat do toho, co vás zajímá.

Moderátoři:
Pokud máte zájem o to, se stát moderátorem, musíte mi napsat sem, do této sekce. Hlavně byste měli mít zájem o to vytvářet nová témata, chodit sem častěji, kontrolovat to tu a hlavně zabraňovat nějakým vtipálkům, aby tu psali blbosti, mluvili sprostě, hádali se, uráželi a při jakýchkoli problémech je vaším úkolem mě informovat, abych dotyčné osobě blokovala přístup sem. To je vše, pokud se vším souhlasíte, napište sem a napište sem také, jaké kategorie byste chtěli být moderátoři. (může jich být více.
Návrat nahoru Goto down
http://dreamy-magic.net
 
Rules, Moderators & Info about Forum. Prvně sem!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Choose your topic to talk =) :: Forum & Website-
Přejdi na: